Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

dámské horské kolo PITCH 27.5" 2019 gray/pin/red


VYBERTE SI VARIANTU

název
PITCH WMN 27.5 GRY/PNK/BLK S
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
11 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
PITCH WMN 27.5 GRY/PNK/BLK M
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
11 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
PITCH WMN 27.5 GRY/PNK/BLK L
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
11 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ

Všichni jsme cítili nutkání rozbít tu každodenní rutinu především právě co se týká ježdění. Okruh kolem města je fajn, ale v porovnání se svobodou, jakou člověk cítí, když vyrazí do lesů někde na venkově, je to zkrátka nuda. Naštěstí pro vás, dámský Pitch 27,5 odemkne dveře k jakékoli jízdě, pro kterou se zrovna rozhodnete. Lehký rám z hliníkové slitiny a geometrie Sport Trail 27,5 se postarají o pohodlí a jistotu v jakémkoli terénu. Komponenty, které odolávají korozi a možnost použití stojanu vám Pitch nabízí odolného a bezproblémového parťáka pro všechny jízdy. Otázkou tedy zůstává, kam ho vezmete?

  • Rám je zkonstruován z lehké slitiny A1 Premium Aluminum, aby poskytl poddajnou a odolnou základnu pro naši oceňovanou dámskou geometrii Sport Trail 27,5. Když to všechno spojíte dohromady, dostanete skutečně všestranné kolo, které stejně dobře zvládá stoupání i sjezdy.
  • Na zakázku vyrobená vidlice SR Suntour 27,5 spojuje pružinové tlumení s naší technologií tlumení Multi-Circuit Damping pro eliminaci všech vibrací. S hydraulickým zdvihem 80/100 mm (dle velikosti rámu) vyžehlí jakýkoli terén, který máte před sebou.
  • Přehazovačka Shimano TX800 je postavena s myšlenkou na odolnost, takže si můžete být jisti, že na svých dlouhých cestách budete mít spolehlivého partnera na řazení.


DOTAZ NA PRODAVAČE