Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

dámské horské kolo PITCH COMP 27.5" 2019 lilac/black


VYBERTE SI VARIANTU

název
PITCH WMN COPM 27.5 LILAC/BLK S
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
16 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
PITCH WMN COPM 27.5 LILAC/BLK M
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
16 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
PITCH WMN COPM 27.5 LILAC/BLK L
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
16 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ

Během vašeho ježdění jste jistě někdy zatoužili vydat se na trail, nebo jen tak někam, neplánovaně. Jestliže budete mít plně vybavené kolo, pak si tyto touhy můžete splnit. Od teď už se žádného terénu nemusíte bát, s dámským kolem Pitch Comp má temeprament na jakýkoli výlet. Má lehký hliníkový rám, který je odolný a poddajný, k tomu pohodlná a sebejistá dámská geometrie Sport Trail 27,5. Nechybí korozi odolné vybavení a dostatek předního odpružení. A v tu ránu jste připraveni na realizaci jakékoli vaší cyklistické myšlenky.

  • Rám je konstruován z lehkého materiálu A1 Premium Aluminum, aby byl dostatečně poddajný a odolný, navíc je podpořen naší geometrií Sport Trail 27,5. Touto kombinací získáte kolo, které je extrémně univerzální a je stejně tak dobré ve stoupáních, jako ve sjezdech.
  • Na zakázku vyrobená vidlice SR Suntour 27,5 spojuje pružinové tlumení s naší technologií tlumení Multi-Circuit Damping pro eliminaci všech vibrací. Se zdvihem 80/100 mm (dle velikosti rámu) vyžehlí jakýkoli terén, který máte před sebou.
  • Plynulé řazení o 9ti rychlostech Shimano Acera s kazetou 11-34 zubů se postará, aby vaše kolo bylo připraveno na všechna stoupání, ale i nekonečné roviny.


DOTAZ NA PRODAVAČE