Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

kalhoty SPECIALIZED ELEMENT CYCLING BIB TIGHTS Black


VYBERTE SI VARIANTU

název
kalhoty ELEMENT BIB TIGHT BLK S
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
4 999 Kč
KOUPIT
název
kalhoty ELEMENT BIB TIGHT BLK M
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
4 999 Kč
KOUPIT
název
kalhoty ELEMENT BIB TIGHT BLK L
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
4 999 Kč
KOUPIT
název
kalhoty ELEMENT BIB TIGHT BLK XL
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
4 999 Kč
KOUPIT
název
kalhoty ELEMENT BIB TIGHT BLK XXL
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
4 999 Kč
KOUPIT

Vyrazit na silnici a jezdit v chladu vyžaduje zvláštní míru odhodlání a vnitřní síly. Jinými slovy: je už tak dost obtížné najezdit své každodeníkaždodenní kilometry a nemuset si při tom dělat starosti kvůli počasí. A kvůli tomu jsme vyrobili naše ciklistickécyklistické kalhoty Element Cycling Bib Tights, abyste měli dokonalého parťáka pro zimní trénink. Jsou částečně vyrobeny z materiálu Element Soft Shell, který má špičkové tepelné a ochranné vlastnosti. Tento materiál velice dobře odolává větru i vodě, a zároveň velmi efektivně odvádí vlhkost od pokožky a přitom je vůči ní jemný vůči pokožce a velmi prodyšný. Pro zvýšení tepelné ochrany jsou určité části těchto kalhot vyrobeny z naší izolační tkaniny Therminal™. Oba materiály mají tu správnou elasticicuelasticitu, která zdůrazňuje tvarovaný střih kalhot. Díky tomu není pohyb během jízdy na kole nijak omezovánomezován, a to přispívá k eliminaci tření, oděrků a mačkání látky. Pro usnadnění oblékání jsme nohavice vybavili osm palců dlouhým zipem přes kotníky. Tyto kahotykalhoty Vám zaručí pohodlí díky naší vložce Body Geometry Winter Chamois s proměnlivou hustotou konstrukce, která poskytuje správnou míru opory a vycpávek tam, kde to tělo potřebuje. A navíc, vložka má kartáčovaný povrch, díky čemu se dokonale hodí k zimnímu ježdění, protože zlepšuje tepelné vlastnosti a pomáhá zvládnout vlhkost.

  • Materiál Element Soft Shell je tkaná látka s výjimečnými tepelnými vlastnostmi, je prodyšná a zároveň odolává větru a vodě. Na vybraná místa jsme přidali izolační panely z materiálu Therminal™, které kalhoty ještě více zateplují.
  • Členitý cyklistický střih zajistí, aby vaše jízda postrádala svědění, dření či štípání špatně padnoucích kalhot. Sbohem, nepohodlí!
  • Prodloužený díl v oblasti kotníku slouží jako těsnění s botami či návleky, takže zima si na vás při jízdě nepřijde.
  • Reflexní prvky zvyšují viditelnost před motoristy a ostatními jezdci při zhoršených světelných podmínkách.
  • Deflect® UV 50+ chrání vaši kůži před nežádoucím ultrafialovým zářením.
  • Zimní vložka Body Geometry s technologií materiálu Deflect™ byla vědecky testována a vyvinuta, aby dokázala poskytnout pohodlí, dostatečnou oporu a teplo a zároveň chránila před povětrnostními vlivy.


DOTAZ NA PRODAVAČE