Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

kalhoty SPECIALIZED THERMINAL™ BIB TIGHTS Black


VYBERTE SI VARIANTU

název
kalhoty THERMINAL BIB TIGHT BLK S
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
2 899 Kč
KOUPIT
název
kalhoty THERMINAL BIB TIGHT BLK M
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
2 899 Kč
KOUPIT
název
kalhoty THERMINAL BIB TIGHT BLK L
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
2 899 Kč
KOUPIT
název
kalhoty THERMINAL BIB TIGHT BLK XL
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
2 899 Kč
KOUPIT
název
kalhoty THERMINAL BIB TIGHT BLK XXL
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
2 899 Kč
KOUPIT

Kalhoty s laclem jsou vyrobeny z látky Therminal™, která hřeje a také si poradí s vlhkostí. Látka je tak efektivní proto, že její vnitřní strana je vyrobena z kartáčovaného fleecu a její vlákna odvádějí vlhkost z povrchu pokožky a tím napomáhají jejímu odpařování z povrchu kalhot. Tato vrstva navíc také izoluje, protože zachytává malé kapsy tepla mezi pokožkou a látkou. A výsledek? Stálé teplo bez rizika přehřátí. Abychom tento koncept posunuli ještě dále, přidali jsme kotníkové manžety, které se dokonale doplňují s návleky nebo ponožkami a zabraňují pronikání chladu směrem k nohám.

Co se fitu týče, kalhoty mají tvarovaný střih určený pro cyklistiku, který se přizpůsobuje tvaru těla v jízdní pozici. To znamená, že během jízdy budou kalhoty kopírovat vaše pohyby, látka se přizpůsobí tělu a nebude mu vzdorovat. Výsledkem jsou laclové kalhoty, které vám nezpůsobí žádné odřeniny, nechtěné škrábance nebo tření.

Co se cyklistické vložky týče, vybavili jsme je Body Geometry Winter Chamois. Tyto vložky mají konstrukci s různými hustotami materiálu, díky které poskytují podporu a výstelku jen tam, kde to potřebujete. Díky těmto vložkám nebudete mít pocit, že vás něco tlačí a také vám nic nebude bránit šlápnout do pedálů. Navíc hřejivý kartáčovaný povrch a větruvzdorný panel vyrobený z materiálu Deflect™ zajistí jízdu v teple a pohodlí.

  • Materiál s technologií Therminal™ má na vnitřní straně fleece pro tepelnou izolaci, zatímco povrch je vysoce prodyšný, aby vhodně odváděl vlhkost pryč od těla.
  • Členitý cyklistický střih zajistí, aby vaše jízda postrádala svědění, dření či štípání špatně padnoucích kalhot. Sbohem, nepohodlí!
  • Prodloužený díl v oblasti kotníku slouží jako těsnění s botami či návleky, takže zima si na vás při jízdě nepřijde.
  • Zipy umožní snadné oblékání i svlékání.
  • Reflexní prvky zvyšují viditelnost před motoristy a ostatními jezdci při zhoršených světelných podmínkách.
  • Zimní vložka Body Geometry s technologií materiálu Deflect™ byla vědecky testována a vyvinuta, aby dokázala poskytnout pohodlí, dostatečnou oporu a teplo a zároveň chránila před povětrnostními vlivy.
  • Deflect® UV 50+ chrání vaši kůži před nežádoucím ultrafialovým zářením.


DOTAZ NA PRODAVAČE