Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

Kolo SPECIALIZED S-WORKS EPIC FSR CARBON Di2 29


VYBERTE SI VARIANTU

název
SW EPIC FSR CARBON DI2 29 CAR/RED/WHT L
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
274 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ

Kolo S-Works Epic FSR s osazením Shimano bylo zkonstruováno, aby Vás dostalo na první místo, a dělá vše pro to, aby toho dosáhlo. Pro dosažení maximální jízdní efektivity, nízké hmotnosti a stálé tuhosti při jízdě do kopců nebo po rovinách bylo zkonstruováno z našeho nejlepšího karbonového vlákna FACT 11m. Jeho jízdní efektivitu jsme povznesli na vyšší úroveň tím, že jsme odpružení vidlice i zadního tlumiče vyladili naší technologií Brain. Tento inteligentní systém je schopen rozeznávat rozdíl mezi působením jezdce a tratě, takže kolo drží stopu při i zvýšeném úsilí a jede hladce přes hrboly. K tomu jsme přidali naši geometrii XC 29, která byla vytvořena s myšlenkou na čirou rychlost na dlouhých tratích a troufáme si říct, že po čtyřech titulech na závodě ABSA Cape Epic a mnoha titulech z mistroství světa si tohle kolo dobylo respekt. Zkrátka, tohle osazení si díky řazení Shimano XTR Di2 a nesrovnatelné vidlici RockShox RS-1 z budoucnosti starosti dělat nemusí. Pokud Vám jde skutečně o rychlost, tak nic lepšího nenajdete.

  • Rám z karbonu FACT 11m dodává kolu ideální směs tuhosti, síly a nízké hmotnosti, což ještě více zvyšuje efektivitu a rychlost jízdy. A k tomu naše geometrie XC 29, zdvih o délce 100 mm, vnitřní vedení kabelů a úložiště nářadí SWAT™ zaručují výjimečnou ovladatelnost a minimální nároky na údržbu.
  • Vidlice RockShox RS-1 s technologií Brain je bezesporu tou nejvyhledávanější vidlicí ve světě XC soutěží. Ve srovnání s tradiční vidlicí má invertovaný design a horní vrstvu z karbonového vlákna, díky čemuž má výjimečnou tuhost, a přitom citlivě reaguje na malé nerovnosti a udržuje kontrolu i při velkých nárazech. Díky aplikovanému ladění Brain jsou tyto její vlastnosti ještě umocněny pro větší efektivitu. Vidlice je rovněž osazena naší technologií Spike Valve, která minimalizuje zanořování v ostrých zatáčkách a přitom stále garantuje maximální zdvih i při nárazech ve vysokých rychlostech.
  • Otázku převodů jsme vyřešili revolučním osazením Shimano XTR Di2 s 11rychlostní přehazovačkou a převodníky v konfiguraci 36/26z a kazetou 11-40z. Toto řešení přináší jako první elektronické řazení na horském kole a poskytuje nesrovnatelnou přesnost při řazení a spolehlivost, což z ní dělá tajnou zbraň ve výzbroji každého závodníka.


DOTAZ NA PRODAVAČE