Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

silniční kolo Specialized DIVEREG SPORT 2020 Satin Dusty Turquoise/Taupe-White Mountains/Pearl Clean


VYBERTE SI VARIANTU

název
DIVERGE SPORT CARBON DSTTUR/TPE/WHTMTN 4
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
73 999 Kč
KOUPIT
název
DIVERGE SPORT CARBON DSTTUR/TPE/WHTMTN 5
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
73 999 Kč
KOUPIT
název
DIVERGE SPORT CARBON DSTTUR/TPE/WHTMTN 5
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
73 999 Kč
KOUPIT
název
DIVERGE SPORT CARBON DSTTUR/TPE/WHTMTN 5
dostupnost
7 prac. dní
cena včetně DPH
73 999 Kč
KOUPIT

Zatímco skutečná zábava začíná tam, kde silnice končí, stále potřebujete kolo, které vás tam dostane - jedno kolo, které zvládne hravý singletrack, štěrk a tradiční silnici s rovnocennou autoritou. Silniční kolo nebo nějaký krossový speciál? Ne, potřebujete speciální kolo gravel jako je Diverge. V první řadě je to zábava a vždycky dobře strávený čas, ale s progresivně laděným systémem Future Shock, naší rychlou a stabilní geometrií Open Road Geometry a spousty prostoru pro široké pláště, předefinuje možnosti pro dobrodružství na kole se silničními řídítky.

Tento Diverge přináší obrovskou hodnotu pro každého, kdo je zvědavý. Vybavili jsme si ho sadou SRAM Apex 1x11 a výkonnými hydraulickými kotoučovými brzdami, spolehlivými koly Axis Sport Disc, kliky Praxis Alba, pneumatikami 38mm Pathfinder Sport a naším sedlem Power Sport.

  • Prostor pro pneumatiky 700x42mm nebo 650b x 47mm? Ano.. Tři držáky na láhve na vodu, držáky na nosiče a blatníky a naše sada Road SWAT ™. Diverge má nejen vše, co potřebujete pro téměř každé pedálem poháněné dobrodružství - ať už se jedná o gravel závody, cestování s kolem na těžko nebo víkendové potulování - a dělá to při váze rámu, která je blízko váze dnešních špičkových silničních kol. Jistě, možná přemýšlíte o více kostkovaném flanelu než o dresu pro nejlepšího vrchaře, ale každopádně nám budet děkovat za další výstup po nezpevněné silnici.
  • Geometrii kola Diverge si můžete představit jako silniční verzi moderního trailového kola. Zajišťuje hravou ovladatelnost a předvídatelné řízení pro nekonečné smyky a drifty v ostrých zatáčkách, ale současně poskytuje tuhost, která Vám dodá pocit závodníka. Spolu se středem, který je o půl centimetru nižší než u předchozího modelu Diverge jsme také zvolnili úhel hlavové trubky, zkrátili řetězové vzpěry a rozvor. Výsledek? Kolo, které se chová stejně dobře na trailu i na silnicí.
  • Širší pneumatiky s nižším tlakem mohou absorbovat nerovnosti, ale právě zde přichází do hry náš Future Shock. Nejenže snadno nasává hrboly, ale zároveň přináší výhodu mimořádně předvídatelného ovládání. To je proto, že rozvor se nezvětšuje, když narazíte na nerovnost, takže když se položíte tvrdě do zatáčky, nebudete překvapeni nenadálou změnou ovládání. Verze u Diverge má také speciální zpracování s progresivní pružinou, díky které je tato technologie vhodnější pro terénní vložky, kde je často zapotřebí tužší odpružení, aby se snadněji překonávaly nerovnosti a překážky.

.

RÁM Specialized FACT 9r carbon, Open Road Geometry, 12x142mm thru-axle, Future Shock Progressive suspension, 20mm of travel, flat-mount disc, BB386
VIDLICE Specialized FACT carbon, flat-mount disc, 12x100mm thru-axle
PŘEDNÍ KOLO DT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
ZADNÍ KOLO DT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
DUŠE Presta valve, 48mm
PŘEDNÍ PLÁŠŤ Pathfinder Sport, 700x38c
ZADNÍ PLÁŠŤ Pathfinder Sport, 700x38c
KLIKY Praxis Alba
PŘEVODNÍKY 48/32T
STŘED Praxis, PF30
ŘAZENÍ Shimano 105 hydraulic disc, ST-7025
PŘESMYKAČ Shimano 105, Braze-On
PŘEHAZOVAČKA Shimano 105 R7000 GS, medium cage, 11-speed
KAZETA Shimano 105, 11-speed, 11-34t
ŘETĚZ KMC X11 EL, 11-speed
PŘEDNÍ BRZDA Shimano 105 R7070, flat-mount hydraulic disc
ZADNÍ BRZDA Shimano 105 R7070, flat-mount hydraulic disc
ŘÍDÍTKA Specialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
OMOTÁVKA Roubaix S-Wrap
PŘEDSTAVEC Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
SEDLO Body Geometry Power Sport, steel rails
SEDLOVKA Carbon, single-bolt, 27.2mm
OBJÍMKA Diverge collar, alloy, 31.2mm
PEDÁLY Specialized Dirt


DOTAZ NA PRODAVAČE