Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

silniční kolo SPECIALIZED DIVERGE E5 2019 red/black


VYBERTE SI VARIANTU

název
DIVERGE MEN E5 RKTRED/BLK 52
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
26 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
DIVERGE MEN E5 RKTRED/BLK 54
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
26 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
DIVERGE MEN E5 RKTRED/BLK 56
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
26 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
DIVERGE MEN E5 RKTRED/BLK 58
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
26 499 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ

Diverge E5 je vybaven vším, co potřebujete pro tvrdou dřinu, ale i pro dlouhou cestu domů, nebo třeba pro to, abyste jen tak mohli brázdit prašné cesty o víkendu.

Se zcela nově přepracovaným rámem je nový Diverge schopnější, než kdy předtím. A s naším trvalým cílem - splnit vaše přání a potřeby jsme vzali v potaz jako první dostatečný prostor pro bahno mezi plášti a rámem. Nový rám je v pohodě kompatibilní až s plášti 700 x 42 mm, nebo 650b x 47 mm. Dalším důležitým faktorem, na který jsme mysleli při návrhu, byla hmotnost. Použili jsme k tomu nějaké triky, co jsme využili u silničního kola Roubaix a vyrobili jsme tak lehký rám z prémiové slitiny hliníku E5 .

Dále jsme se posunuli i od tradičního pojetí cyklokrosové geometrie a nahradili ji něčím, co jsme doposud nepoužívali a čemu říkáme volná silniční geometrie Open Road. S trochou nadsázky si můžete myslet, že je to silniční verze moderní trailové geometrie. Hravé ovládání a předvídatelné řízení pro nekonečně mnoho prašného řádění a driftování do zatáček. Geometrie nabízí střed o půl centimetru nižší, než u předchozího Diverge, otevřenější úhel hlavové trubky, kratší řetězové vzpěry a krátký rozvor. Tím vzniklo zábavné kolo nejen na polní prašné cesty, ale i výkonnostně zdatný fešák na silnici.

Abychom vše dotáhli k dokonalosti, vybavili jsme Diverge úchyty na tři bidony a držáky na nosiče a blatníky. Co se ostatního vybavení týče, chtěli jsme zajistit přesné řazení, plynulé brzdění, proto zde najdete sadu Shimano Claris, bezúdržbové mechanické brzdy a sadu odolných zapletených kol Axis Sport Disc, které jsou obuty na rychle se odvalující pláště Espoir Sport.

 

  • Rámová sada z našeho prémiového hliníku E5 poskytuje pohodlnou a jistou geometrii Open Road, která je ideální pro vaše příští dobrodružství.
  • Lehká karbonová vidlice FACT je dostatečně tuhá, pomáhá při ovládání a snižuje významně celkovou hmotnost.
  • Řazení Shimano Claris drží plynulý chod a nikdy vás nenechá ve štychu.


DOTAZ NA PRODAVAČE