Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.

EPIC FSR COM 29

EPIC FSR COM 29

Pánská testovací kola

velikost: L (178-188cm)

převody: 2x10

  • Rám Fate ze slitiny M4 Premium Aluminum zatímco slitina M5 byla použita pro zadní stavbu kvůli své pevnosti a trvanlivosti. A při doplnění geometrií XC 29 získáte kolo, které je připraveno dominovat na rozdílné škále typů tratí.
  • Zakázkový zadní tlumič FOX/Specialized Mini Brain s ovládáním z řidítek používá funkci AUTOSAG pro rychlé nastavení 100mm zdvihu jemně vyladitelného tlumení. Pro maximalizaci efektivity, patentem chráněný design umožňuje rozlišit příspěvek od cyklisty a nerovností na trase, takže tlumení drží pevně pod úsilím cyklisty a tlumí nárazy od náročného terénu.
  • Vidlice RockShox Reba RL 29 nabízí 100mm plynulého zdvihu, přitom snadno dostupná nastavení komprese a odskoku vám umožňují si upravit chování vidlice podle aktuálního terénu.
  • Slitinová kola Roval 29 nabízí 21mm vnitřní tloušťku, díky tomu jsou dostatečně tuhá a lehká pro závody XC.
  • Převody jsou svěřeny důmyslnému spojení komponent SRAM X0 a XT, zatímco o řazení se stará řazení Shimano SLX. 10rychlostní kombinované nastavení poskytuje ideální spojení výkonu a trvanlivosti, které vydrží několik sezón závodění a tréninku.

Do poznámky uveďte informaci o pedálech: vezmu si vlastní / půjčím si SPD / půjčím si platformy (klasické pedály)

1.den zdarma + servisní poplatek (399 Kč)

půjčovné každý další den (500 Kč)

výše kauce: 45 000 Kč (nelze platit kartou)


S rezervací můžete počítat jakmile vám přijde potvrzovací e-mail, nebo vám rezervaci potvrdíme telefonicky.