Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.

EPIC FSR COM CARBON WC 29

EPIC FSR COM CARBON WC 29

Pánská testovací kola

velikost: XL (188-198cm)

převody: 1x11

  • Spojením rámu z karbonových vláken FACT 9m se zadní stavbou ze slitiny M5 společně s naší geometrií World Cup XC 29 se toto kolo Epic zaměřuje na těsné úhly trubek a celkově nízkou hmotnost pro výbušný výkon a přesné ovládání na závodním okruhu.
  • Zakázkový zadní tlumič FOX/Specialized Mini Brain s ovládáním z řidítek používá funkci AUTOSAG pro rychlé nastavení 95mm zdvihu jemně vyladitelného tlumení. Pro maximalizaci efektivity, patentem chráněný design umožňuje rozlišit příspěvek od cyklisty a nerovností na trase, takže tlumení drží pevně pod úsilím cyklisty a tlumí nárazy od náročného terénu.
  • Vidlice RockShox Reba RL 29 nabízí 100mm plynulého zdvihu, přitom snadno dostupná nastavení komprese a odskoku vám umožňují si upravit chování vidlice podle aktuálního terénu.
  • Slitinová kola Roval 29 nabízí 21mm vnitřní tloušťku, díky tomu jsou dostatečně tuhá a lehká pro závody XC.
  • Převody se skládají ze směsi komponent SRAM 1x11, které byly ručně vybrány, aby poskytly maximální výkon za přijatelnější cenu. Spojení kousků GX a S-1000 poskytuje jasné řazení, tuhé šlapání a spolehlivou přesnost - bez ohledu na to, kterým směrem v terénu jedete.

Do poznámky uveďte informaci o pedálech: vezmu si vlastní / půjčím si SPD / půjčím si platformy (klasické pedály)

1.den zdarma + servisní poplatek (400 Kč)

půjčovné každý další den (500 Kč)

výše kauce: 45 000 Kč (nelze platit kartou)


S rezervací můžete počítat jakmile vám přijde potvrzovací e-mail, nebo vám rezervaci potvrdíme telefonicky.