Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.

EPIC HT 29

EPIC HT 29

Pánská testovací kola

velikost: L (178-188cm)

převody: 2x10

  • Při nízké hmotnosti a vysoké tuhosti byla slitina M5 přirozenou volbou pro výrobu rámu. Při doplnění naší geometrií XC 29 zaměřenou na rychlost a vedením kabelů uvnitř rámu, získáte kolo, které ve výbušné rychlosti, s jistým ovládáním a při bezstarostné údržbě nedělá kompromisy.
  • Vidlice RockShox Reba RL 29 nabízí zdvih upravený pro danou velikost rámu, přitom snadno dostupná nastavení komprese a odskoku vám umožňují si upravit chování vidlice podle aktuálního terénu.
  • Slitinové ráfky Roval 29 nabízí 21mm vnitřní tloušťku, díky tomu jsou dostatečně tuhá a lehká pro závody XC.
  • Na kolech je vpředu použitý plášť 29x2,2" S-Works Fast Trak a vzadu 29x2,0" Fast Trak Control. Společně, tyto pláště zajišťují zvýšenou úroveň trakce a spolehlivou ochranu, vhodnou pro nástrahy závodů v cross country.
  • Převody jsou svěřeny důmyslnému spojení komponent klik Shimano XT a SRAM S-1250, zatímco o řazení se stará řazení Shimano SLX. 10rychlostní kombinované nastavení poskytuje ideální spojení výkonu a trvanlivosti, které vydrží několik sezón závodění a tréninku.

Do poznámky uveďte informaci o pedálech: vezmu si vlastní / půjčím si SPD / půjčím si platformy (klasické pedály)

1.den zdarma + servisní poplatek (350 Kč)

půjčovné každý další den (500 Kč)

výše kauce: 20 000 Kč (nelze platit kartou)

Poznámka: Při rezervaci kola na závod "RUSAVSKÁ 50" platíte pouze servisní poplatek (400,-) Podmínkou pro rezervaci kola je uhrazené startovné.