CO JE RETÜL BIKE FIT?

Retül Fit je víc než jen nastavení kola - je to způsob, jak se naučit o vašem těle, jak odhalit hlavní příčiny bolesti a jak dosáhnout vašich cyklistických cílů.

Díky technologii snímání pohybu  3 D systém Retül přesně měří každý stupeň pohybu a milimetr vzdálenosti a poskytuje vám a fit technikovi data, která podporují rozhodnutí o změnách, které byly provedeny během procesu nastavení a současně korespondují s  vašimi potřebami.

Nastavíme Vašeho horského, silničního i triatlonového mazlíčka, stačí ho přivézt, přibalit si tretry, oblečení a vyšetřit 2 - 3 hod času.

 

JAK TO FUNGUJE?

KROK 1:

Počínaje pre-fit fyzickým hodnocením, váš instalatér vezme v úvahu omezení vašeho těla, předchozí zranění a bolesti a jaké jsou vaše cíle na kole.

KROK 2:

Následně usednete na své nebo fit kolo a fit technik na vaše tělo umístí  LED senzory do přesně stanovených míst ( 8). Signály ze senzorů budou sledovány systémem Retül Vantage Motion Capture. Systém Retül Vantage zaznamenává tato 3D data získaná v reálném čase z každého sešlápnutí pedálu a poskytuje tedy možnost dynameckého nastavení.

KROK 3:

Dynamická data v reálném čase jsou kompilována do softwaru Retül pro přizpůsobení jízdních kol, aby se instalatér mohl podívat na čísla, která ukazují stupně pohybu, které nelze pouhým okem vidět, a upravovat vaše kolo na základě údajů o přizpůsobení, předběžně vložte výsledky fyzického posouzení a vaše cíle na kole. To může také zahrnovat jakékoli změny vybavení, jako jsou boty, stélka, sedlo, řídítka atd.

 

KROK 4:

Jakmile vy a váš instalatér vytočíte svou konečnou pozici na kole, vytvoří montér digitální mapu vašeho konečného kola nastaveného pomocí nástroje Retül Zin. Údaje o jízdních kolech a měření nástroje Zin jsou generovány do úplné zprávy, na kterou se můžete kdykoli obrátit po objednání jízdního kola.

CENY MĚŘENÍ

Celkové nastavení posedu (s vyšetřením) 3.999 Kč
Nastavení posedu (bez vyšetření) 2.000 Kč
Nastavení dalšího kola 490 Kč

 

KONTAKT

BG Fitter
Robert Pšenčík
EXTREM SPORT ZLÍN s.r.o.
tel.: +420 606 846 855, e-mail: zlin@extremsport.cz
tel. na prodejnu: +420 577 212 420