Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.


KATEGORIE
PROHLÉDNUTÉ
  • Seznam je prázdný

silniční kolo SPECIALIZED DIVERGE E5 ELITE 2019 black/white silver


VYBERTE SI VARIANTU

název
DIVERGE MEN E5 ELITE OAK BLK/WHT/SIL 52
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
34 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
DIVERGE MEN E5 ELITE OAK BLK/WHT/SIL 54
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
34 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
DIVERGE MEN E5 ELITE OAK BLK/WHT/SIL 56
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
34 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ
název
DIVERGE MEN E5 ELITE OAK BLK/WHT/SIL 58
dostupnost
Na dotaz
cena včetně DPH
34 999 Kč
KOUPIT
NA DOTAZ

Stvořeno pro objevování nových cest, dojíždění všude kam je potřeba a všechno mezi tím. Diverge E5 Elite mění zvyk z hlediska toho, kolik funkcí může kolo plnit.

Se zcela nově přepracovaným rámem je nový Diverge schopnější, než kdy předtím. A s naším trvalým cílem - splnit vaše přání a potřeby jsme vzali v potaz jako první dostatečný prostor pro bahno mezi plášti a rámem. Nový rám je v pohodě kompatibilní s plášti až 700 x 42 mm, nebo 650b x 47 mm. Dalším důležitým faktorem, na který jsme mysleli při návrhu, byla hmotnost. Použili jsme k tomu nějaké triky, co jsme využili u silničního kola Roubaix a vyrobili jsme tak lehký rám z prémiové slitiny E5, který je tuhý a odolný.

Dále jsme se posunuli i od tradičního pojetí cyklokrosové geometrie a nahradili ji něčím, co jsme doposud nepoužívali a čemu říkáme volná silniční geometrie Open Road. Víme, co si asi teď říkáte: "To je jen další marketingový trik.", ale co se týče Diverge, tak jsme opravdu vyvinuli úplně novou geometrii. S trochou nadsázky si můžete myslet, že je to silniční verze moderní trailové geometrie. Hravé ovládání a předvídatelné řízení pro nekonečně mnoho prašného řádění a driftování do zatáček. Geometrie nabízí střed o půl centimetru nižší, než u předchozího Diverge, otevřenější úhel hlavové trubky, kratší řetězové vzpěry a krátký rozvor. Tím vzniklo zábavné kolo nejen na polní prašné cesty, ale i výkonnostně zdatný fešák na silnici.

Abychom vše dotáhli k dokonalosti, vybavili jsme Diverge úchyty na tři bidony a držáky na nosiče a blatníky. Rám je osazen řadící sadou Shimano Tiagra, mechanickými brzdami a zapletenými koly Axis Sport Disc s plášti Espoir Sport Reflect.

 

  • Rámová sada z našeho prémiového hliníku E5 poskytuje pohodlnou a jistou geometrii Open Road, která je ideální pro vaše příští dobrodružství.
  • Lehká karbonová vidlice FACT je dostatečně tuhá, pomáhá při ovládání a snižuje významně celkovou hmotnost.
  • Řazení Shimano Tiagra se postará o plynulé, přesné a spolehlivé přehazování.


DOTAZ NA PRODAVAČE